KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10952458
nr 1095 2458
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Teckning, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 29x21
Kondition: fuktskador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 mars 2017
kl 19:36:10
100 kr
150 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd